Loading...
HAKKIMIZDA 2018-04-12T16:22:14+00:00

Yaşadığınız Her Yerde Biz Varız…

Bizden sonra gelecek nesillerin bu dünya üzerinde hakkı olduğunu unutmuyoruz…

Grup’un öncü şirketi olan Onur İnşaat Ticaret Ltd. Şti. İzmir’de 1971 yılında kurulmuştur.

Firma 1975 yılından itibaren ana müteahit olarak özellikle İzmir’de Üçkuyular, Güzelbahçe, Özdere, Gümüldür ve Bornova semtlerinde çeşitli üst yapı inşaat işleriyle sektörde yerini almıştır.

2011 yılında babadan oğula taşınan inşaat, gayrimenkul ve kültürel temellerle Etnik Grup İnşaat Turizm Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. kurularak, sektörde faaliyet göstermeye başlamıştır.

2015 yılına kadar bireysel olarak faaliyet gösteren firma, 2016 yılı itibariyle kardeş ortaklığı işbirliğiyle güçlenerek farklı yatırım alanlarıyla genişlemeyi hedeflemiştir.

Etnik Grup kurulduğu günden bu yana genç ve dinamik yapısıyla toplumun farklı ihtiyaçlarına yönelik irili ufaklı bir çok projeyi hayata geçirmiştir. İnşaat sektöründe ve gayrimenkul alanında da önemli faaliyetleri olan Etnik Grup, yeni yatırım alanları ve farklı faaliyet sahalarında atılımlar gerçekleştirmeyi sürdürmektedir.

Etnik Grup, merkezinde insan olmayan çevreyi, sosyal yaşamı, ekonomiyi ve felsefeyi içine katmayan bir mimari anlayışın olamayacağını bilir ve çalışmalarında bütüncül bir yaklaşımı benimser. Miras olarak kabul ettiği değerleri geçmişten günümüze entegre ederek bugüne taşır, büyümesini ve faaliyetleri bu değerler ışığında sürdürür.

Yola, “Daha yaşanılır bir çevre nasıl olmalıdır?” sorusuyla çıktık…

Başarı Ve Sonuç Odaklılık
Etnik Grup kurum kültüründe , başarılı olmaya odaklanarak çalışmak vardır. Sonuca ulaşmadan durmamaya, çıkan engellerde yılmadan yola devam etmeye, sürekli gelişmeye ve buna inanarak başkalarını da bu doğrultuda motive etmenin gerekliliğine inanır.

Dürüstlük Ve Şeffaflık
Faaliyetlerinde, dürüstlüğü ve şeffaflığı benimseyen Etnik Grup, yaptığı her işin arkasında gururla durmaktadır.

Yapıcı Ve Kalıcı Olmak
Etnik Grup, kaliteden ödün vermeden, işlerini en hızlı şekilde tamamlamayı gaye edinmiştir. Tecrübe, düzenli bilgi erişimi ve etkin yapılanma, ortaya koyduğu işlere hız ve akıcılık olarak yansır. Çözümleri, ihtiyaç ve talep merkezinde geliştirmek ise her zaman yapıcı bir anlayış sağlar.

Müşteri Memnuniyeti
Etnik Grup, sürdürülebilir büyümeyi, müşterilerinin güvenini kazanarak elde edebileceğine inanır. Bu güveni ise talep edilen istekleri, gereksinimleri zamanında, eksiksiz karşılayarak ve kaliteli, yenilikçi hizmet anlayışı ile değer yaratacak yaklaşımlar sunarak elde eder. Geliştirdiği olumlu ve karşılıklı güvene dayalı ilişkileri sayesinde gerçek bir “ortaklık” duygusu yaratmak Etnik Grup için önemlidir.

Sosyal Sorumluluk Ve Çevre Bilinci
Etnik Grup çevreye saygı duyar. Bu saygının gerekliliği olarak yaptığı işleri ölçümleyerek olumsuz etkilerin en aza indirgenmesi için çaba gösterir. Çalışanlarını ve çözüm ortaklarını doğal kaynakların korunması ve geri dönüşümün artırılması için teşvik eder.

Bütünlük
Etnik Grup, başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanır. Doğru çözüm ortaklarıyla bir araya gelerek, tasarımdan mimariye, planlamadan üretime çağın gereklliliklerine uygun teknoloji ve malzemeleri kullanır. Çalışanları ve çözüm ortaklarıyla uyumlu birliktelikler kurarak, her zaman en kaliteli çalışma koşullarını sağlar.

Bu Yolda Emekleri Ve Fikirleriyle Bize Eşlik Eden Tüm Çözüm Ortaklarımıza Saygıyla…

Yaşadığınız Her Yerde Biz Varız…